Günün NBA Tahminleri – 21 Kasım Çarşamba 2018

çarşamba nba tahminleriGünün NBA Tahminleri ile kazanmak isteyenler buraya! 21 Kasım Çarşamba gecesi oynanacak olan NBA karşılaşmalarını inceleyen ekibimiz, takımlardan son haberleri ve oyuncu performanslarını analiz ederek basketbol tahminleri hazırladılar. İşte gecenin kazandıracak NBA tahminleri:

21 Kasım Çarşamba NBA Tahminleri:

796 Washington Wizards – Los Angeles Clippers

Washington bu sezon sahasında istediği sonuçları almaktan epey bir uzak. Evinde oynadığı 8 maçta 2 galibiyet alabildi. Bir türlü saha içi uyumu yakalayamayan ekip için play-off mücadelesi vermek oldukça zor görünüyor. Los Angeles Clippers ise 8 deplasman maçından 4 galibiyet çıkardı. Batı Konferansı’nda zirve mücadelesi vermeleri sezon başında beklenilen bir durum değildi. Son dönemin en formda ekibi olan Clippers, üst üste beş maçtır da kazanıyor. Wizards son iki maçta içerde Nets ve Blazers’ı konuk ederken ikisine de çift haneli farklarla kaybettiler. Bu sezon takım halinde hiç motive değiller. Dolayısıyla bir toparlanma, reaksiyon gösterme ihtimallerini de fazla yüksek bulmuyorum. Clippers bu deplasmanda da kazanarak galibiyet serisini sürdürür.

TAHMİN: MAÇ SONUCU 2 (+1,5)

798 New York Knicks – Portland Trail Blazers

Her ne kadar 5 tanesi deplasmanda da olsa son 7 maçında yalnızca bir kez kazanabilmiş New York Knicks, Portland gibi ağır bir misafiri ağırlıyor. Kendi sahalarında oynadıkları son 3 maçı da 100 sayı üzerinde sayı yiyerek kaybettiler. McCollum – Lillard ikilisinin skor yükünü çektiği Batı ekibi, deplasman turnesine 2 yenilgi alarak başlasa da Washington’a karşı 119 sayı üreterek kazandılar. Bu maçla birlikte daha 2 doş saha maçları daha bulunuyor. Batı Konferans’ında zirvede bulunan Portland, kendi sahasında kazanmakta zorlanmasa da zirvede kalmasını deplasmanda alacağı sonuçlar belirleyecek. Ligin zayıf takımlarından biri olan New York karşısında da hata yapmayacaklardır.

TAHMİN: MAÇ SONUCU 2 (-7,5)

 


Benzer içerikler